🇦🇱FITORE E MADHE SA MALET E BULLGARISË🇦🇱

Share

Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Bullgarisë dhe asaj të Kosovës, ku kjo e fundit doli fituese me rezultat 3-2.Ndeshja është zhvilluar në stadiumin “Vasil Levski” që ndodhet në Sofje të Bullgarisë.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!