Daily Archives:

Sërish tërmet në Durrës

Një tjetër tërmet ka goditur sot Shqipërinë. Sipas IGJEUM, lëkundjet e tërmetit janë regjistruar në veri të Durrësit me magnitudë 3.6 dhe me epiqendër në Detin Adriatik. Lëkundje ka pasur edhe gjatës ditës së djeshme, por fatmirësisht kanë qenë të lehta dhe pas pasoja, shkruan BW. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë dhe Ujit, edhe ditën…