96 aksidente dhe 1287 gjoba trafiku për 24 orët e fundit në Kosovë

Share

Përgjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur gjithsej 96 aksidente ku 33 prej tyre me të lënduar kurse 63 pa të lënduar.

Policia e Kosovës njofton se njëri nga aksidentet ka qenë me fatalitet.

 

 

Ndërsa sa i përket gjobave të shqiptuara nga këta të fundit për mos respektimin e rregullave të trafikut, janë shqiptuar gjithsej 1287 tiketa.

Kurse, për vepra të ndryshme penale janë arrestuar 42 persona,.Indekosnline/

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!