Aksident në autostradën Tetovë Shkup, dy makina fluturojnë në greminë

Share

Edhe një aksident trafiku në autostradën Tetovë Shkup në afërsi të Tetovës. Aksidentohen dy makina dhe për pasojë fluturojnë nga autostrada dhe përfundojnë në greminën afër fushave. Edhe ky aksident ku kanë marrë pjesë dy makina, ka kaluar vetëm me lëndime të lehta dhe dëme materiale.info nga /Alsat.M/


MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!