Ambasada gjermane befason kosovarin: I jep vizë 5-vjeçare, pa e kërkuar

Share

Përderisa mijëra qytetarë janë në pritje të përgjigjes nga Ambasada e Gjermanisë në Kosovë, për vizë pune në afat prej 1 deri në 3 vjet, një qytetar del të jetë me më shumë fat.A.I., emër i njohur për redaksinë, është pajisur me vizë biznesi në afat prej 5 vjetësh nga Ambasada gjermane, ndonëse nuk kishte aplikuar për një periudhë të tillë.

“Gazeta Blic” ka arritur të sigurojë edhe dëshmi nga ky rast.

Më poshtë mund të shihni pasaportën e personit në fjalë, të dhënat e të cilit janë fshehur për shkaqe ligjore. Atij i është dhënë viza deri në nëntor të vitit 2024, përcjell Albinfo.ch.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!