Arrestohen të dyshuarit që kanë shpërndarë vendndodhjet e Policisë në Viber

Share

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të cilët kanë krijuar një grup në Viber dhe në të ishin të anëtarësuar rreth 7000 persona të cilët kanë shpërndarë njoftime rreth vendndodhjes dhe lëvizjet e Policisë.Nga të dyshuarit, janë konfiskuar dy telefona të mençur dhe me urdhër të prokurorit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt. /KosovaPress/

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!