Asambleisti i PDK-së në Kaçanik kanosje me armbajtje pa leje

Share

LAJMI FUNDIT!

i arrestuari ne kaçanik per kanosje armbajtje pa leje esht asamblis i PDK-ës ne komunen e kaçanikut

Dje në ora 14:30 ka ndodhur një kanosje me armë. Përplasja ka ndodhur midis dy personave. I dyshuari eshte larguar nga vendi ngjarjes mirëpo pas nje angazhimi profesional policor per nje kohe shume te shkurt eshte arrestuar personi dyshimt dhe eshte konfiskuar nje armë brezi. Me urdher te Prokurorit te Shtetit i dyshuari dergohet ne mbajtje prej 48 orësh. Procedurat hetimore vazhdojnë.Raporton H.Q

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!