Bageri mbyt një 12 vjeçar nga Gjakova

Share

Një i mitur ka ndërruar jetë pasditen e djeshme pas lëndimeve që mori nga goditja e një automjeti të rënd në fshatin Skivjan të Gjakovës.

Indeksonline mëson se 12 vjeçari G.Shoshi u godit aksidentalisht nga një bager i cili kalonte rreth shtëpisë së tij.

Vogëlushi i ndjerë u dërgua me shpejtësi në ambulancë mirëpo s’arriti t’i shpëtojë plagëve të marra.

Rasti në fjalë është konfirmuar edhe nga autoritetet e sigurisë.

Familjarët kanë konfirmuar se varrimi i Shoshit bëhet pas orës 15:00 në varrezat e fshatit.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!