Bekim Jashari këndon e vallëzon sikur babai i tij Hamëz Jashari Emocionon të gjithë (Video)

Share

Mysafirë në emisionin “Kojshia show” këtë të diele ishte Kryetari i Skenderajt, djali i dëshmorit Hamëz Jashari, dhe nipi i komandantit legjendar Adem Jashari.Bekim Jashari ka pasion të madh për vallen e muzikën shqipe, po njësoj si babai i tij.Ai gjatë emisionit tregoi se dashuria e tij për art dhe traditë ka rrënjë familjare dhe se vlerat shqiptare përcillen ndër breza në familjen e tij.                   Sonte ne emisionin “Kojshia Show” ishte edhe recituesja nga Hani i Elezit, (Enkelejda bushi) ecila recitoi nje poezi per Komandantin legjendar “Adem Jasharin” nga minuta e 34,të – te emisionit mund ta ndegjoni dhe shikoni Enkelejda Bushin nga Hani i Elezit.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!