Blendi Fevziu – Shqipërisë i duhet një Abin Kurti. Ja pse

Share

Blendi Fevziu i njohur shumë edhe për intervistat me liderët e ndryshëm politik, foli edhe për situatën politike në Shqipëri.

Ai tha Shqipërisë i duhet një Albin Kurti.

Ja pse e tha këtë gjë, kuptojeni tani në emisionin më poshtë.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!