Borë në këtë vend të Kosovës, trashësia arrin deri në 15 centimetra

Share

Temperatura jo fort të lartë po mbizotërojnë ditëve të fundit në vendin tonë.

Përveq të reshurave të shiut,  këto temperatura kanë sjellur edhe reshje të borës në disa pjesë të Kosovës, shkruan lajmi.net.

Nga disa fotografi të postuara në rrjetet sociale, shihet se trashësia e borës në Rugovë të Pejës ka arritur deri në 15 centimetra.

Megjithatë, temperaturat maksimale në vendin tonë sot pritet të arrijnë deri në 17 gradë. /Lajmi.net/

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!