Browsing: Hani i Elezit2

ORA 6 – e mëngjesit Rufki Suma i përcjell sportisët e Hanit të Elezit dhe të Kaçanikut që do të marrin pjesë në lojërat Olimpike

Kryetari i Komunës së Hanit të Elezit, Rufki Suma priti në takim trajnerin, Zyber Xhoni dhe mundsin Urim Qaili. Ai i dergoi deri në aeroportin e Prishtinës për ti përcjellur sportistat për në lojrat olimpike evropiane që do të mbahen Baku të Azerbajgjanit. Suma u përkujdes jo vetëm për sportistat e komunës së vet por…

E kërkonte Zvicra, arrestohet në Han të Elezit

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të Maqedonisë në Pikën e Kalimit Kufitar në Han të Elezit.Policia ka njoftuar se arrestimi i të dyshuarit është bërë pasi ndaj tij kishte urdhërarrest ndërkombëtar të lëshuar nga Zvicra, transmeton Indeksonline.“Në Han të Elezit, të dielën në orën 19:26 në bazë të një urdhërarresti ndërkombëtar, lëshuar nga…

Yjet e Hanit të Elezit shkëlqejnë në Shqipëri.

Madhështore – Yjet e Hanit të Elezit shkëlqejnë në Shqipëri.⚽️💪👏👇👌 – Erion Kalisi futbollisti vetëm 16 vjeçarë që për momentin është pjesë e KF ARBËRIA nga Gjilani. – Në fazën parapërgatitore që ky klub po zhvillon stërvitje dhe ndeshje miqësore në Durrës Erioni po shkëlqen si një futbollist profesionist edhepse vetëm 16 vjeçar. – Sipas…

Ujqit terrorizojnë Hanin e Elezit.(VIDEO)

Derisa në Prizren me javë të tëra problem për banorët e Fshatrave ishte Ariu, në Han të Elezit problem janë ujqërit. Madje në këtë anë, një 5 vjeçar ishte sulmuar nga një ujk. Familjarët kanë treguar për T7, se përveç sulmeve ndaj tyre po të njëjtit po sulmojnë edhe bagëtitë.Ka javë që ky fëmijë nuk…

Nga Dr:Jeton Zenuni Nuk ka dyshim se kryetari i komunës së Hanit të Elezit, Rufki Suma është model i një udhëheqësi të mirë dhe të drejtë në mesin tonë.

Nuk ka dyshim se kryetari i komunës së Hanit të Elezit, Rufki Suma është model i një udhëheqësi të mirë dhe të drejtë në mesin tonë. Fjalë pak e punë shumë, mbi gjitha, kryetarin Suma e gjen gjithmonë aty ku e kërkon nevoja e hallet e popullit. I shoqëruar nga pjesëtarë të Ushtrisë së Kosovës, sot ai…

Zjarrfikësi nga Hani i Elezit që po përkujdeset për hapësirat publike!

Zjarrfikësit në vendin tonë më gjithë misionin e tyre të shenjtë, pavarësisht kushteve jo të mira, ata përherë janë në shërbim të qytetarit.Por, një zjarrfikës përveç detyrës që kryen, ai po kujdeset edhe për mirëmbajtën e ambientit, përcjellë Indeksonline.Një zjarrfikës nga Hani i Elezit ka ndaluar rrugën, teksa po ujit drunjtë dekorativ në këto temperatura…

1 2 3 4 5 27