E dhimbshme: Vdes papritur mësuesja 24 vjeçare në Mitrovicë

Share

Sot në orët e para të mëngjesit ka vd.ek.ur Lindita Preteni, 24 vjeçare nga Mitrovica.

Lajmin e hidhur e kanë bërë të ditur familjarët, të cilët kanë thënë se vd.ekj.a e saj erdhi papritur.

“Miq ju njoftoj se në orët e hershme të këtij mëngjesi, papritur ndërroi jetë motra ime Lindita Preteni. Për kohën e varrimi do iu njoftojmë ndërkohë. Lamtumirë mesuesja jonë me shpirt të bukur”, ka shkruar vëllau i saj Bashkimi në Facebook.

Shkaqet për vd.ekj.es e 24 vjeçares, ende nuk janë të ditura.

Ndryshe, Lindita, me profesion ishte mësuese e shkollës fillore

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!