Enis Bardhi shënon super super gol ndaj Letonisë

Share
SHPËRNDAJE NË FACEBOOK

Kombëtarja e Maqedonisë së Veriut ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Letonisë.

Fillimisht Goran Pandev, kurse më pas Enis Bardhi shënuan për epërsinë e shpejtë të Maqedonisë së Veriut, raporton GazetaBlic.

Enis Bardhi ka realizuar gol të bukur ndaj Letonisë.

Ai shënoi nga distanca me një goditje të fuqishme në minutën e 17’të.

Ja goli i tij:

VIDEO

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!