Gani Gecin e befasojnë Shqiponjat Ilire. Ai që kërcnon Gani Gecin ka probleme me ne. Ja kujt i dedikohet porosia

Share

Gani Geci ishte mysafirë këtë javë në emisionin “Kojshia Show”.

Ai në mes të emisionit u befasua nga një grup djemësh që ndryshe njihen si Shqiponjat Ilire.

Ata thanë se ai që ka probleme me Gani Gecin ka probleme me ne, sepse Ganiun e kemi mik.

Shikoni kujt ia çojnë këtë porosi.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!