Gold AG & Kreshnik Avdiu – Mirupafshim oj Medine (Official Video)

Share

Gold AG është njëri nga këngëtarët më të dashur për publikun Kosovar.Reperi ka publikuar kënga e tij më të re titullohet e cila titullohet “MIRUPAFSHIM OJ MEDINE”, të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan veqshqip .Për tekstin dhe muzikën është kujdesur vetë reperi ndërsa orkestrimin Florent Boshnjaku.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!