Kështu e kishte parashikuar Shefqet Krasniqi fitoren e Albin Kurtit para dy viteve

Share
SHPËRNDAJE NË FACEBOOK

Sipas rezultateve të deri tanishme, Lëvizja Vetëvendosje ka dalur fituese e zgjedhjeve të 6 tetorit.

Ndonëse ishte një garë e ngusht në këto zgjedhje, dikush e kishte parashikuar para dy viteve fitoren e Albin Kurtitit.

Në një intervistë të vitit 2017, Imami i njohur shqiptar, Shefqet Krasniqi, e kishte paralajmëruar ardhjen në pushtet të Vetëvendosjes, transmeton Zëri.info

Në këtë intervistë, Krasniqi dëgjohet duke thënë se, sipas situatës në Kosovë, Albini shume shpejt do të bëhet udhëheqës i shtetit.

Për më shumë shihni pjesën nga intervista e Shefqet Krasniqit e vitit 2017:

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!