Labi akuzon AAK-në se ia vodhën votat

Share

Labinot Tahiri është i hidhëruar në zyrtarët e AAK-së.

Këngëtari që ndërroi parti pak kohë më parë, po beson se mbeti jashtë Kuvendit të Kosovës meqë ia vodhën votat, kryesisht në zonën e Dukagjinit.

Labinot Tahiri pak para zgjedhjeve la AKR-në për t’iu bashkuar partisë së Haradinajt.

Megjithatë, ish-partia e Tahirit nuk arriti as ta kalojë pragun zgjedhor.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!