Lajmi i fundit: Rryma mbyt 17 vjeçaren në Gjilan

Share

Një vajzë e moshës 17 vjeçare nga Capari i Gjilanit ka ndërruar jetë sot si pasojë e kontaktit me rrymën.Këtë për klankosova tv e konfirmoi Shaban Azizi, zëvendësdrejtor në Policinë Rajonale të Gjilanit.“Është e vërtetë sot në fshatin Capar të Gjilanit ka ndërruar jetë një vajzë e moshës 17 vjeçare”.“Sipas informacioneve të para dyshohet se vajza ka vdekur nga kontakti me rrymën”, tha Azizi për klankosova tv.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!