Lëkundje të tokes në rajonin e Gjilanit!

Share

Raportohet se një tërmet i dobët por që është ndjerë mjaft fuqishëm nga banorët e Gjilanit me rrethinë ka ndodhur rreth orës 21.30 minuta.

Mësohet dhe konfirmohet se epiqendra e tërmetit ishte në Uglarë, kurse fuqia e tërmetit ishte me magnitudë prej 2.1 shkallësh të Rihterit.

Lexues të meteoballkan kanë raportuar dhe konfirmuar gjithashtu dridhjet e tokes duke theksuar se ekziston një dozë shqetësimi dhe frike në mesin e banorëve megjithatë nuk besojmë se ka ndonjë arsye për shqetësim./Meteoballkan

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!