Përfundon koncerti, Dua Lipa “pushton” sheshin “Nënë Tereza” (VIDEO)

Share

Në atmosferë vërtet romantike është krijuar në sheshin ‘Nënë Tereza’, aty ku u mbajt ‘live’ koncerti i Dua Lipës.

Dua ka performuar edhe para një turme të madhe njerëzish që janë mbledhur për ta parë atë në Tiranë.

Publiku duket se ka kaluar shumë mirë me këngëtaren, derisa kanë vallëzuar dhe kanë kënduar njëzëri me të, ndërsa Dua herë pas here edhe ka komunikuar në shqip me ta.

Dua Lipa-GazetaExpress by gazetaexpress-shqiperi

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

error: Ndalohet përdorimi i materialit!