Publikohet fotografia e grabitësit të vrarë gjatë ditës së djeshme në Shtime

Share

Është publikuar fotografia e Fehmi Gashit, të dyshuarit për vjedhje në një shtëpi në Shtime, ku katër persona të armatosur kishin hyrë për të grabitur. 


Fotoja është publikuar nga të afërmit e viktimës një ditë pas sulmit që la të vdekur grabitësin dhe plagosur, pronarin e shtëpisë.

Reporteri

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!