Shteti e merr nën kujdes Dullovin, pas kronikës në Klan Kosova (VIDEO)

Share
SHPËRNDAJE NË FACEBOOK

U deshtë një raportim, që një person që po mbahej me zinxhir, të çlirohej e të merret në përkujdesje nga shteti.

Pa kaluar as 24 orë nga kronika e Klan Kosovës, 35 vjeçari Minir Dullova nga Kaçaniku, është dërguar në Institutin e Shëndetit Mendor në Shtime.

Familjarët u gëzuan shumë, derisa thanë se tani e tutje do të jenë më të lehtësuar.

Kronikë nga gazetari Rilind Matoshi.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!