Sinani, Meda dhe NRG Band e ‘kallin’ atmosferën

Share

Sinan Vllasaliu së bashku më Medën dhe NRG Bank në kuadër të festave të fundvitit kanë sjellur popturinë e tyre.

Orkestrën e këngëve e bëri Virusi ndërsa beatin Nurteel.

Ata kënduan këngë të ndryshme si: “Jam dehur sonte me raki”, “Oj lulja e blinit”, “Qan syzea për jaran”, “Hatixhe” e shumë këngë të tjera, të cilat janë kënduar nga këngëtarë të ndryshëm.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!