Sjellja prej kapadaiu në zonën kufitare Hani i Elezit bën që të arrestohet një person nga Maqedonia Veriore

Share

Policia kufitare arrestoi një të dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Maqedonisë Veriore, pasi që i njëjti nuk ka zbatuar urdhrat e zyrtarit policor në zonën kufitare të Hanit të Elezit,

Ai me veturën e tij ka kaluar në kahje të kundërt duke shkaktuar tollovi në komunikacion dhe ka refuzuar që ta largojë veturën si dhe ka refuzuar që të prezantoj dokumentet kur i janë kërkuar.

Me vendim të prokurorit kujdestar rasti procedohet në procedurë të rregullt.Kosovapress.com

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!