Termet në kufi me Kosovën

Share

Epiqendra e tij ishte në Serbi, afër kufirit me Kosovën.

Siç shihet edhe në këtë fotografi, distanca me Kosovën ka qenë 71 kilometra, me Leposaviqin 61 km, ndërsa 7 km me Serbinë.

Duhet përkujtuar që Kosova ka pasur disa raste kur është prekur nga tërmetet ndër vite, por ndër tërmetet që pati shkaktuar më së shumti dëme ishte në vitin 2004./Indeksonline/

 

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!