Tërmeti në Maqedoni, dridhjet u ndien edhe në Kosovë

Share

Një tërmet ka ndodhur mbrëmë vonë në Maqedoninë e veriut.

Tërmeti me magnitutë 3.2 ështëm dëgjuar edhe në disa pjesë të Kosovës.Tërmeti u dëgjua saktësisht në orën 00:44 të orës lokale, transmeton Indeksonline.Duhet përkujtuar që Kosova ka pasur disa raste kur është prekur nga tërmetet ndër vite, por ndër tërmetet që pati shkaktuar më së shumti dëme ishte në vitin 2004./Indeksonline/

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!