U fut për t’u la edhe nuk doli më, gjendet trupi i pajetë i 31 vjeçarit(Emri)

Share
SHPËRNDAJE NË FACEBOOK

Gjendet trupi i pa.jetë i 31-vjeçarit që u zhduk dje në plazhin e Durrësit.

Trupi i të riut, Doland Molla nga Skrapari, mësohet se është gjetur nga policia kufitare në Currila.

I riu humbi kontaktet me miqtë ditën e djeshme. Ai u fut në det dhe nuk doli më që aty, ndërsa më pas miqtë njoftuan policnë.

Ndërsa Policia Kufitare vazhdoi kërkimet për gjetjen e trupit të 31-vjeçarit që prej ditës së djeshme.

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!