Vdes plaku 104 vjeçarë nga Hani i Elezit

Share

Njoftimin e kan bër te afërmit e tije në Facebookë behet fjalë per mixhen Rexhë plaku 104 vjeçarë i treves së Hanit të Elezit, Të allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi.
Njoftim: Ju njoftojm se sot me dt.28.04.2019 ndërroi jetë në moshën 104 vjeçare babgjyshi jonë (baba i babës).
Varrimi i tij bëhet nesër me dt.29.04.2019 pas namazit të drekës në Puset e Nikës.
Namazi i drekës dhe i gjenazes falen te xhamia në Puset e Nikës. në emër te stafit www.hanielezit.net familjes brava ju shprehim ngushllime të sinqerta,

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!