Vidhen 200 litra derivate të naftës në Han të Elezit

Share

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Han të Elezit janë vjedhur një sasi prej rreth 200 litra derivate të naftës.

Lidhur me këtë rast është arrestuar i dyshuari, që sipas ankuesit, i ka vjedhur derviatet e naftës, transmeton Indeksonline.

 

 

Po ashtu nga i dyshuari është konfiskuar vetura dhe derivatet të cilat dyshohet se i ka vjedhur.

Me vendim të prokurorit, i njëjti pas intervistimit dërgohet në mbajtje./Indeksonline/

MarketingMaterialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “HaniElezit.Net”

Comments are closed.

error: Ndalohet përdorimi i materialit!